Booking Engine

Sistem Otel Programı entegresiyle; Otellerin kendi web sitelerine ve Istbooking.com’a dinamik olarak fiyat gönderme ve kontenjan gönderebilme imkanı sağlar. Ayrıca paket ürün oluşturma, promosyon oluşturma, rezervasyonların Sistem Otel Programı’na otomatik olarak girilmesi gibi özellikleri de kullanıcılarına sağlar.Toplam 7 dilde görüntüleme yapılabilir.
1 - Fiyat Gönderme: Arzu ettiğiniz oda tipinin fiyatını web sitenize ve Istbooking.com’a, Sistem Otel Programı üzerinden gönderme imkanı sağlar.Arzu edilirse tek bir ekrandan günlük ya da daha uzun periyotlarda fiyat değiştirilebilir.
2 - Kontenjan Gönderme: İster kontenjanlar manuel olarak gönderilebilir istenirse de Sistem Otel forecast ekranından oda tiplerine göre müsait olan odaların kontenjanları otomatik olarak web sitesine gönderilebilir.
3 - Paket Ürün Oluşturma: Rezervasyon sırasında misafirlerin ücretli olarak satın alabileceği paketler oluşturulabilir. (Havalimanı transfer, Oda Süsleme, Boğaz Turu vb.)
4 - Promosyon Oluşturma: Satışları arttırmak için promosyonlar oluşturulabilir.Aşağıda ki 3 promosyon oluşturma seçeneği kullanılabilir. Bu promosyonlarda müşterilere; ücretsiz paket, indirim ya da geceleme verilebilir.
A - Geceleme sayısına göre
B - Erken Rezervasyon
C - Son Dakika Fırsatı
5 - Rezervasyon Alma: Misafirler rezervasyonlarını tamamladıkları an itibariyle konfirme maili otomatik olarak gönderilir. İşletmenin tercihine göre kredi kartı bilgileri alma zorunlu ya da opsiyonel olabilir. Otel’e ise rezervasyon maili gelir ve Sistem Otel Programına otomatik olarak düşer. Rezervasyon mailinde, Misafir Adı, Giriş Çıkış Tarihleri, Satın Alınan Paketler, Promosyonlar, Kart Bilgileri, Özel İstekleri, E mail, Telefon vb.gibi bilgiler gelir ve Sistem Otel Programına otomatik olarak düşer.
Sitede bulunan SSL sertifikasıyla müşterileriniz güvenilir şekilde rezervasyon yapabilirler.

Genel Özellikler

Sistem Otel Programı ile tam entegrasyon.

Resmi Otel Sitesi ile aynı tema kullanılabilir. Müşteri site geçişi yapıldığını anlamaz.

Otel programı içerisinden fiyat gönderilebilir.

Otelin boş odaları otomatik olarak webde satılabilir.

Rezervasyonlar otomatik indirilebilir.

Akıllı telefonlar ve tabletlere uygun mobil tasarım.

Arka plana resim yüklenebilir.

İki kademede kolay rezervasyon yapılabilir

Promosyonlara,ekstra satılan ürünlere resim eklenebilir.

Online Tahsilat Desteği

Sınırsız promosyon tanımlama

Kontenjan tanımlama

Extra satış opsiyonu

Sınırsız fiyat tanımlama

Sınırsız oda ve tesis fotoğrafı ekleme

Müşteriye alternatif tarih önerisi

Müşteriye alternatif oda tip önerisi

Raporlama Seçeneği

Gelişmiş yönetim konsolu